خانه » اخبار » خداحافظی رامسین کبریتی از فضای مجازی با فیلم لورفته

خداحافظی رامسین کبریتی از فضای مجازی با فیلم لورفته

خداحافظی رامسین کبریتی از فضای مجازی با فیلم لورفته

خداحافظی رامسین کبریتی از فضای مجازی با فیلم لورفته

اخبار داغ :بعد از منتشر شدن خبرهایی از پیوستن رامسین کبریتی به شبکه ماهواره ای این بار این بازیگر با انتشار عکسی از فضای مجازی خداحافظی کرد که گفته می شود به دلیل فیلم پخشش شده از او می باشد.

به گزارش میهن گرام :روز گذشته فیلمی از حضور بازیگر سابق کشورمان در یکی از برنامه تلویزیونی شبکه جم منتشر شد که در آن، “رامسین کبریتی” در واکنش به برخورد نامناسب مجری، برنامه را ترک کرد. همزمان با انتشار این فیلم در فضای مجازی و واکنش گسترده مردم، این بازیگر با انتشار مطلبی در اینستاگرامش از فضای مجازی خداحافظی کرد.

رامسین کبریتی با انتشار عکس زیر نوشت :

متاسفانه یا خوشبختانه نمی دانم چی بگویم
اما در عصری زندگی میکنیم که بی دلیل اجازه کندن یک برگ را از شاخه یک درخت نداریم …. اما آدمهایش براحتی این اجازه را به خودشان می دهند در زندگی شخصی یکدیگر سرک بکشند و به خودشان اجازه دهند برای خالی کردن عقده هایشان واینکه خودشان را آرام کنند هر گونه الفاظ رکیک و توهینی را به دیگری نسبت دهند بدون اینکه لحظه ای فکر کنند که چرا و به چه دلیلی . …. واقعا جای تاسف دارد . و باید فقط سکوت کرد ….. و در همین جا باید از دنیا ی مجازی خداحافظی کرد تا دیگر در دسترس نباشی .. تا حداقل در این دنیای چند روزه فانی با ارامش بتوانی زندگی را سپری کنی …… بدرود

خداحافظی رامسین کبریتی

خداحافظی رامسین کبریتی از فضای مجازی

loading...

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*