خانه » داعش » اخبار داعش » سوزاندن ۲۰ عراقی در آتش به دست داعش

سوزاندن ۲۰ عراقی در آتش به دست داعش

سوزاندن ۲۰ عراقی در آتش به دست داعش

سوزاندن 20 عراقی در آتش به دست داعش

اخبار داعش :بار دیگر عناصر گروه تروریستی داعش دست به جنایت هولناکی زدندو این بار ۲۰ عراقی را در آتش سوزاندن. داعش بیشتر برای ترساندن مردم دست به این جنایات می زند.

به گزارش میهن گرام و به نقل از ابنا :گروه تروریستی تکفیری داعش ۲۰ شهروند عراقی را به صورت زنده در آتش سوزاند.

این خبر را یکی از سران قبایل شهر حویجه در استان کرکوک عراق فاش و عنوان کرد: سران گروه تروریستی تکفیری داعش در این منطقه، ۲۰ جوان عراقی را که از پیوستن به این گروه تروریستی سر باز زدند، دستگیر و سپس در آتش سوزاند.

«شیخ نایف النعیمی» در ادامه افزود: تروریست های داعشی علاوه بر کشتار مردم منطقه “بکارا” در اطراف حویجه، دیگر مردم را به پرداخت مالیات های سنگین برای رفع نیازهای مالی خود مجبور می کنند.

وی در پایان اظهار داشت: این گروه تروریستی همچنین به زنان عراقی نیز رحم نکرده و با توسل به زور، آنان را داخل در گروه تروریستی کرده و به عقد عناصر خود درمی آورد.

شایان ذکر است گروه تروریستی تکفیری داعش، روزهای پایانی عمر خود را در عراق می گذراند و با فشاری که رزمندگان عراقی برای بازپس گیری مناطق تحت اشغال بر این گروه تروریستی وارد می آورد، رمقی برای آنان باقی نمانده است و اکنون به هر شیوه ای برای حفظ موقعیت خود در عراق دست می زنند که از آن جمله می تواند به جذب اجباری جوانان عراقی و نیز دریافت مالیات های سنگین اشاره کرد.

داعش

loading...

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*