خانه » داعش » اخبار داعش » آمادگی روسیه برای همکاری با هر کشوری در مبارزه با داعش

آمادگی روسیه برای همکاری با هر کشوری در مبارزه با داعش

آمادگی روسیه برای همکاری با هر کشوری در مبارزه با داعش

آمادگی روسیه برای همکاری با هر کشوری در مبارزه با داعش

اخبار داعش :حضور نظامی روسیه در منطقه باعث شد تا پیشروی های گروه تروریستی تکفری داعش کاهش یابد و نیروهای نظامی روسیه توانستند ضربه های سنگنی را به تروریست ها در منطقه وارد کنند.

به گزارش میهن گرام :رئیس اداره عملیاتی کل ارتش روسیه روز گذشته (جمعه) در اظهاراتی اعلام کرد، کشورش برای با مقابله با داعش، آماده همکاری با هر کشور دیگری است و در مقابل انتظار دارد، کشورهای دیگر نیز اطلاعات لازم و حیاتی برای مقابله با این گروه ترپریستی را در اختیار روسیه قرار دهند.

«سرگی رودسکو» با اعلام این مطلب، ابراز امیداوری کرد که کشورهای غربی نیز در اقدام علیه داعش جدی باشند و با اطلاعاتی که در اختیار دارند، زیرساخت های و نقاط حساس و کلیدی داعش و دیگر گروه های تروریستی در سوریه و عراق را هدف قرار داده و نابود سازند.

وی خاطر نشان کرد، سوریه یک کشور غارت زده شده است و منافع هرآنچه که از این کشور غارت می شود، به داعش بازمی گردد.

این مقام ارشد در ارتش روسیه، با اشاره به تعاملات ترکیه و داعش، ابراز داشت، هر کشوری که در معاملات غیرقانونی داعش، با این گروه تروریستی همکاری داشته باشد، در واقع با تروریسم جهانی همکاری کرده است و مقصر خواهد بود.

ترکیه نقش عمده ای در فروش نفت های قاچاق شده توسط داعش را، ایفاء می کند و روز گذشته نیز، مقامات روسی، اعلام کردند که ترکیه همچنان در این اقدام غیرقانونی، با داعش همکاری دارد و داعش نفت های استخراج شده است سوریه و عراق را، به ترکیه قاچاق می کند.

این در حالی است که برخی منابع، از آگاهی کامل و عدم ممانعت دولت ترکیه از این اقدام خبر داده اند.

داعش

loading...

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*